سرورهای FIFA 14 از ماه اکتبر غیرفعال می‌شوند

[ad_1]

با توجه به جدیدترین اعلام شرکت الکترونیک آرتز، سرورهای بازی FIFA 14 از ماه اکتبر برای همیشه غیرفعال خواهند شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، شرکت الکترونیک آرتز با ارسال خبرنامه‌ای به وبسایت TrueAchievements اعلام کرد که سرورهای بازی FIFA 14 و همچنین سرورهای Ultimate Team این نسخه از تاریخ هجدهم اکتبر (بیست‌وششم مهر ماه) غیرفعال خواهند شد. این اتفاق برای سرورهای تمامی نسخه‌های بازی از جمله نسخه‌های نسل هفتمی، نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی رخ خواهد داد. علاوه بر این، در ادامه‌ی این خبرنامه آمده است که این بازی از همین تاریخ از سرویس EA Access حذف می‌شود. البته باید اشاره کرد که این خبر تاکنون توسط هیچ یک از کانال‌های رسمی الکترونیک آرتز تایید نشده است.

در کنار غیرفعال شدن تمامی سرویس‌های آنلاین بازی FIFA 14، اچیومنت‌های در نظر گرفته شده برای فعالیت‌های آنلاین نیز از دسترس خارج می‌شوند. بنابراین اگر rصد دارید تا تمامی اچیومنت‌های این بازی را بدست آورید، بهتر است عجله کنید. پیش از این اتفاق نیز شرکت الکترونیک آرتز سرورهای دو بازی FIFA 13 و FIFA 12 را غیر فعال کرده بود.

FIFA 14 به عنوان بازی انتشار دو کنسول پلی استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت که در آن زمان به دلیل فقدان برخی ویژگی‌ها، بازخوردهای مثبتی را دریافت نکرد. همچنین این بازی اولین محصول شرکت الکترونیک آرتز بود که با موتور گرافیکی «ایگنایت» (Ignite) توسعه می‌یافت. در پایان لازم به ذکر ایت که بازی FIFA 17 در تاریخ بیست‎‌وهفتم اکتبر برای پلتفرم‌های هدف عرضه می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *