اطلاعات بیش‌تری از حضور Mr. Negative در Spider-Man جدید منتشر شد

[ad_1]

تصویر هنری جدیدی از بازی Spider-Man منتشر شده و هم‌چنین اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت منفی داستان یعنی «آقای منفی» در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. با دنیای‌بازی همراه باشید.

امروز مارول در «گردهمایی کامیک سن دیگو» با میزبانی از طرف‌داران در غرفه‌اش اطلاعاتی در خصوص برنامه‌ی این شرکت و هم‌چنین بازی Spider-Man منتشر کرد که آقای «برایان اینتیهار»، مدیر نوآوری، روی سن این کار را بر عهده داشت. در حالی که این برنامه به صورت زنده پخش نشد ولی اطلاعات از طریق حساب توئیتر Marvel LIVE! Updates و هم‌چنین مدیر رسانه‌های دیجیتال مارول منتشر شد.

پیش از همه، یک تصویر جدید از شخصیت منفور داستان یعنی «آقای منفی» نشان داده شد. در وهله‌ی دوم یک سری اطلاعات درباره‌ی درگیری مرد عنکبوتی با آقای منفی در مترو منتشر شد که امروز این خبر تایید شده است. درگیری این دو شخصیت واقعاً جذاب خواهد بود. تصویر این دو موضوع در پایین خبر قابل مشاهده است.

آقای اینتیهار توضیح داد که موضوع دوگانگی بین شخصیت «مارتین لی» و «آقای منفی» چگونه می‌تواند یک راه خوب و سریع برای بیان برخورد دو شخصیت مردعنکبوتی و پیتر‌پارکر در دنیای مارول باشد. درباره‌ی بحث شخصیت‌های درون بازی فهمیدیم که ترفندهای زیادی را می‌توان با کاراکتر پیترپارکر در بازی پیاده کرد و از طرفی برخورد زندگی وی با مایلز مورالس می‌تواند نمونه‌ای از آن باشد. شخصیت «عمه مِی» نیز به گفته‌ی کارگردان، فعال خواهد بود و شخصیتی خاموش و ساکت نیست و گفته شده «نورمن آزبورن» (Norman Osborn) شهردار خواهد بود.

 Spider-Man در اوایل سال میلادی آینده، فقط برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید عکس‌های مربوط به خبر را مشاهده کنید (برای بزرگ‌نمایی روی تصویر کلیک کنید):

درگیری مردعنکبوتی با آقای منفی جذاب خواهد بود

آقای منفی

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *